Офіційний сайт. Загальноосвітня школа "Первоцвіт". Місто Львів. Сихів. Розклад уроків.
ЗОШ Первоцвіт
Ми у Facebook Ми у Facebook Наші відео
ГоловнаНовиниКолективДосягненняВипускникиФотоальбомБатькамМузейКонтакти

Розклад уроків на 2015-2016 навчальний рік

1-А клас ( Бондарчук Л.Г. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Основи здоров’я Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
2 урок (09.55 – 10.35) Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/Навчання грамоти Математика Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
3 урок (11.05 – 11.45) Англійська мова/
Навчання грамоти
Математика Фізкультура/
Навчання грамоти
Математика Математика
4 урок (12.00 – 12.40) Англійська мова/
Навчання грамоти
Природознавство Фізкультура/
Навчання грамоти
Хореографія/
Навчання грамоти
Трудове навчання
5 урок (12.50 – 13.30) Християнська етика Народознавство1/2 Природознавство Хореографія/
Навчання грамоти
6 урок (13.40 – 14.20)

 

1-Б клас ( Митюк Н.С. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Математика Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Природознавство
2 урок (09.55 – 10.35) Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Основи здоров’я Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Математика
3 урок (11.05 – 11.45) Математика Англійська мова/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Математика Англійська мова/
Навчання грамоти
4 урок (12.00 – 12.40) Християнська етика Англійська мова/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Хореографія/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
5 урок (12.50 – 13.30) Природознавство Народознавство1/2 Хореографія/
Навчання грамоти
Трудове навчання
6 урок (13.40 – 14.20)

 

1-В клас ( Коваль О.Б. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Математика Хореографія/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Трудове навчання
2 урок (09.55 – 10.35) Англійська мова/
Навчання грамоти
Хореографія/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Математика
3 урок (11.05 – 11.45) Англійська мова/
Навчання грамоти
Математика Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Математика Християнська етика
4 урок (12.00 – 12.40) Фізкультура/
Навчання грамоти
Природознавство Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
Природознавство
5 урок (12.50 – 13.30) Фізкультура/
Навчання грамоти
Основи здоров’я Народознавство1/2 Англійська мова/
Навчання грамоти
6 урок (13.40 – 14.20)

 

1-Г клас ( Коцюк М.Б. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Математика Хореографія/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Природознавство
2 урок (09.55 – 10.35) Християнська етика Хореографія/
Навчання грамоти
Фізкультура/
Навчання грамоти
Музика/
Навчання грамоти
Трудове навчання
3 урок (11.05 – 11.45) Природознавство Математика Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Математика Математика
4 урок (12.00 – 12.40) Фізкультура/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
Образотворче мистецтво/
Навчання грамоти
Основи здоров’я Англійська мова/
Навчання грамоти
5 урок (12.50 – 13.30) Фізкультура/
Навчання грамоти
Англійська мова/
Навчання грамоти
Народознавство1/2 Природознавство Англійська мова/
Навчання грамоти
6 урок (13.40 – 14.20)

 

2-А клас ( Плесак О.Р. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Образотворче мистецтво/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Читання
Хореографія/
Українська мова
Основи здоров’я
2 урок (09.55 – 10.35) Образотворче мистецтво/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Читання
Хореографія/
Українська мова
Інформатика/
Українська мова
3 урок (11.05 – 11.45) Математика Трудове навчання Християнська етика Математика Фізкультура/
Читання
4 урок (12.00 – 12.40) Англійська мова/
Читання
Математика Математика Природознавство Фізкультура/
Читання
5 урок (12.50 – 13.30) Англійська мова/
Читання
Природознавство Народознавство1/2. Музика Інформатика/
Українська мова
6 урок (13.40 – 14.20)

 

2-Б клас ( Матюкевич І.О. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Образотворче мистецтво/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Хореографія/
Українська мова
Математика
2 урок (09.55 – 10.35) Образотворче мистецтво/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Хореографія/
Українська мова
Основи здоров’я
3 урок (11.05 – 11.45) Інформатика/
Читання
Математика Математика Англійська мова/
Читання
Фізкультура/
Читання
4 урок (12.00 – 12.40) Інформатика/
Читання
Музика Християнська етика Математика Фізкультура/
Читання
5 урок (12.50 – 13.30) Трудове навчання Природознавство Природознавство Англійська мова/
Читання
Народознавство1/2
6 урок (13.40 – 14.20)

 

2-В клас ( Горон Г.М. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Математика Математика Хореографія/
Українська мова
Математика Фізкультура/
Читання
2 урок (09.55 – 10.35) Англійська мова/
Українська мова
Християнська етика Хореографія/
Українська мова
Природознавство Фізкультура/
Читання
3 урок (11.05 – 11.45) Англійська мова/
Українська мова
Музика Математика Інформатика/
Українська мова
Основи здоров’я
4 урок (12.00 – 12.40) Образотворче мистецтво/
Читання
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Читання
Інформатика/
Українська мова
Природознавство
5 урок (12.50 – 13.30) Образотворче мистецтво/
Читання
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Читання
Трудове навчання Народознавство1/2
6 урок (13.40 – 14.20)

 

2-Г клас ( ПогорілецьГ.Я. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Інформатика/
Українська мова
Математика Хореографія/
Українська мова
Природознавство Фізкультура/
Читання
2 урок (09.55 – 10.35) Інформатика/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Хореографія/
Українська мова
Математика Фізкультура/
Читання
3 урок (11.05 – 11.45) Математика Англійська мова/
Українська мова
Музика Англійська мова/
Українська мова
Природознавство
4 урок (12.00 – 12.40) Образотворче мистецтво/
Читання
Фізкультура/
Читання
Математика Англійська мова/
Українська мова
Основи здоров’я
5 урок (12.50 – 13.30) Образотворче мистецтво/
Читання
Фізкультура/
Читання
Християнська етика Трудове навчання Народознавство1/2
6 урок (13.40 – 14.20)

 

3-А клас ( Головень С.І. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Читання/
Читання
Математика Математика Природознавство Трудове навчання
2 урок (09.55 – 10.35) Математика Читання/
Читання
Читання/
Читання
Математика Образотворче мистецтво
3 урок (11.05 – 11.45) Фізкультура Фізкультура Хореографія/
Українська мова
Музика Англійська мова/
Українська мова
4 урок (12.00 – 12.40) Природознавство Англійська мова/
Українська мова
Хореографія/
Українська мова
Основи здоров’я Англійська мова/
Українська мова
5 урок (12.50 – 13.30) Інформатика/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Я у світі Християнська етика
6 урок (13.40 – 14.20) Інформатика/
Українська мова
Народознавство1/2

 

3-Б клас ( Балабух Г.В. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Математика Англійська мова/
Українська мова
Музика Англійська мова/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
2 урок (09.55 – 10.35) Читання/
Читання
Англійська мова/
Українська мова .
Математика Англійська мова/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
3 урок (11.05 – 11.45) Християнська етика Хореографія Читання/
Читання
Математика Образотворче мистецтво
4 урок (12.00 – 12.40) Природознавство Читання/
Читання
Інформатика/
Українська мова
Фізкультура Я у світі
5 урок (12.50 – 13.30) Трудове навчання Математика Інформатика/
Українська мова
Природознавство Основи здоров’я
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

3-В клас ( Соколовс. М.Б. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Математика Англійська мова/
Українська мова
Природознавство
2 урок (09.55 – 10.35) Фізкультура/
Українська мова
Математика Інформатика/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Музика
3 урок (11.05 – 11.45) Читання/
Читання
Читання/
Читання
Інформатика/
Українська мова
Фізкультура Я у світі
4 урок (12.00 – 12.40) Математика Хореографія Читання/
Читання
Математика Християнська етика
5 урок (12.50 – 13.30) Природознавство Англійська мова/
Українська мова
Основи здоров’я Трудове навчання Образотворче мистецтво
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

3-Г клас ( Гарматій О.С. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Фізкультура/
Українська мова
Я у світі Християнська етика Англійська мова/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
2 урок (09.55 – 10.35) Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Математика Англійська мова/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
3 урок (11.05 – 11.45) Трудове навчання Англійська мова/
Українська мова
Хореографія/
Читання
Математика Інформатика/
Читання
4 урок (12.00 – 12.40) Математика Математика Хореографія/
Читання
Образотворче мистецтво Інформатика/
Читання
5 урок (12.50 – 13.30) Природознавство Читання – ІІ ГР. Музика Природознавство ОСН.ЗДОР.
6 урок (13.40 – 14.20) Читання - І ГР. Народознавство 1/2

 

4-А клас ( Гнатів О.І. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Читання/
Читання
Природознавство Образотворче мистецтво Інформатика/
Українська мова
Природознавство
2 урок (09.55 – 10.35) Математика Математика Математика Інформатика/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
3 урок (11.05 – 11.45) Фізкультура/
Українська мова
Християнська етика Англійська мова/
Українська мова
Хореографія Англійська мова/
Українська мова
4 урок (12.00 – 12.40) Фізкультура/
Українська мова
Я у світі Англійська мова/
Українська мова
Читання/
Читання
Читання/
Читання
5 урок (12.50 – 13.30) Трудове навчання Музика Основи здоров’я Математика Фізкультура
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

4-Б клас ( Підкович Г.Р. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Математика Християнська етика Математика Математика Образотворче мистецтво
2 урок (09.55 – 10.35) Читання/
Читання
Природознавство Англійська мова/
Українська мова
Читання/
Читання
Природознавство
3 урок (11.05 – 11.45) Фізкультура/
Українська мова
Математика Англійська мова/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Читання/
Читання
4 урок (12.00 – 12.40) Фізкультура/
Українська мова
Інформатика/
Українська мова
Музика Англійська мова/
Українська мова
Я у світі
5 урок (12.50 – 13.30) Трудове навчання Інформатика/
Українська мова
Хореографія Фізкультура Основи здоров’я
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

4-В клас ( Волощук В.М. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Англійська мова/
Українська мова
Математика Математика Фізкультура/
Українська мова
Природознавство
2 урок (09.55 – 10.35) Англійська мова/
Українська мова
Інформатика/
Українська мова
Музика Фізкультура/
Українська мова
Читання/
Читання
3 урок (11.05 – 11.45) Читання/
Читання
Інформатика/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
Читання/
Читання
Я у світі
4 урок (12.00 – 12.40) Математика Християнська етика Англійська мова/
Українська мова
Математика Основи здоров’я
5 урок (12.50 – 13.30) Фізкультура Хореографія Образотворче мистецтво Природознавство Трудове навчання
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

4-Г клас ( Бакус Г.Я. )  
  понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 урок (09.00 – 09.40) Природознавство Інформатика/
Українська мова
Інформатика/
Українська мова
Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
2 урок (09.55 – 10.35) Математика Читання/Читання Математика Фізкультура/
Українська мова
Англійська мова/
Українська мова
3 урок (11.05 – 11.45) Читання/
Читання
Математика Природознавство Математика Читання/
Читання
4 урок (12.00 – 12.40) Англійська мова/
Українська мова
Я у світі Основи здоров’я Музика Образотворче мистецтво
5 урок (12.50 – 13.30) Англійська мова/
Українська мова
Християнська етика Фізкультура Трудове навчання Хореографія
6 урок (13.40 – 14.20) Народознавство1/2

 

 

“ПЕРВОЦВІТ”,
Наша школа,
Не забудьмо ніколи,
Хай вона розцвітає для нас.

Ласкаво просимо!


Відділ освіти Сихівського районууправління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради   Освітній портал львівщини   Міністерство освіти і науки України   Львівська міська рада   Сайт міста Львова  

ЗШ "Первоцвіт"
Lviv, Ukraine
Тел.:+38 032 222 33 42
©2015