Офіційний сайт. Загальноосвітня школа "Первоцвіт". Місто Львів. Сихів. Оголошення.
ЗОШ Первоцвіт
Ми у Facebook Ми у Facebook Наші відео
ГоловнаНовиниКолективДосягненняВипускникиФотоальбомБатькамМузейКонтакти

Портрет дошкільника напередодні його вступу до школи

Загальнопізнавальний розвиток:
 • емоційно реагує на красу природи, усвідомлює важливість бережливого ставлення до нього, позитивні та негативні впливи на природу;
 • має уявлення про відмінності природи різних регіонів України та світу;
 • знає ознаки і характерні властивості компонентів природи (піску, води, ґрунту, снігу, каміння);
 • розрізняє контрастні стани погоди, розуміє причинно-наслідкові зв’язки між станом погоди та поведінкою людей;
 • визначає і називає характерні ознаки рослин, знає, як доглядати, дотримується правил безпечного спілкування з рослинами;
 • знає свійських і диких тварин, їхні характерні ознаки, дії, місце проживання; має досвід догляду за свійськими тваринами, дотримується правил безпечного поводження з ними.
Логіко-математичний розвиток:
 • знає основні числа, здійснює розрахунки, розв’язує нескладні арифметичні задачі;
 • здійснює серіацію за величиною, масою, об’ємом, розташування у просторі, перебігом подій у часі;
 • класифікує геометричні фігури, предмети та їх сукупності за якісними ознаками та кількістю;
 • вимірює кількість, довжину, ширину, висоту, об’єм, масу, час;
 • виявляє інтерес до математичної діяльності;
 • знає співвідношення між одиницями часу, вміє визначати час за годинником;
 • прагне самостійно знаходити розв’язання математичних задач
Мовленнєвий розвиток:
 • характеризується правильною звуковимовою;
 • розуміє значення мовлення для людини;
 • використовує мову в різних цілях;
 • ефективно спілкується рідною мовою; дістає задоволення від читання (дорослим та власного);
 • знає абетку рідної мови;
 • усвідомлює, що надрукований та написаний тексти використовують з різною метою;
 • розрізняє рідну й чужу мову; виявляє до останньої інтерес;
 • рука готова до письма;
 • має збалансований словниковий запас з кожної сфери життєдіяльності;
 • розмовляє грамотно, вживає прості й складні речення

До уваги батьків, учнів, працівників школи «Первоцвіт»!

Для посилення режиму безпеки учасників навчально-виховного процесу, недопущення вчинення (загроз вчинення) діянь з ознаками терористичного характеру, удосконалення дисципліни, режиму роботи школи, самостійності школярів, виконуючи доручення голови Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради від 25.02.2009 року, враховуючи лист заступника начальника управління Служби безпеки України у Львівській області від 24.01.2009 року № 62/5/3-530 та з метою забезпечення чистоти , порядку, у школі запроваджена наступна пропускна система, якої повинні дотримуватися усі без винятку учасники навчально- виховного процесу:

 • 1.Двері до приміщень школи, як правило, будуть постійно зачинені (діє «вхідний дзвінок»).
 • 2.Учні заходять до приміщення школи, « як правило», без супроводу батьків по коридорах ( без запізнень з 08.20 до 8.55 год.).
 • 3. Після закінчення уроків (занять і т.д.) батьки зустрічають дітей біля вхідних дверей школи, куди їх приводить класний керівник (12.40, 13.30 чи 14.20) (учитель, вихователь, керівник гуртка, ін. працівник школи).
 • 4. Батьки , «як правило», не заходять у приміщення школи (класи, зали, кабінети і т.д.) забирати дітей.
 • 5. Батьки можуть спілкуватися з учителями (дирекцією школи) за попередньою домовленістю про зустріч чи скориставшись «вхідним дзвінком», телефоном.
 • 6. Учителі зустрічають учнів о 8.40 біля входу до школи та виводять учнів до входу після уроків, занять.


Просимо вибачення за можливі незручності, все це з метою безпеки наших дітей та підтримання загального порядку та чистоти!

Дякуємо за співпрацю та розуміння наших спільних проблем!
Вхід на територію чи до приміщень школи посторонніх осіб суворо заборонений!


Увага: діє система відеоспостереження!


Заборонено:
 • 1. Заходити у приміщення школи з дитячими чи іншими візочками, санками, лижами, ковзанами і т. п.
 • 2. Приходити до приміщення школи з метою торгівлі, фотографування, розвішування оголошень, плакатів, рекламної продукції, агітаційних, виборчих чи інших матеріалів без дозволу директора школи.
 • 3. Заїжджати на територію школи автомобільним, вело- та мото-транспортом також влаштовувати стоянки транспорту біля брам чи хвірток.
 • 4. Заходити на територію школи з собаками чи іншими тваринами, здійснювати їх вигул.
 • 5. Учням, дітям знаходитися на територію школи у вихідні чи інші дні без супроводу дорослих.
 • 6. Курити, смітити у приміщенні чи на території школи.


Дорогі друзі!

Спільними зусиллями збережемо матеріально-технічну базу школи, зелені насадження, підтримаємо чистоту та порядок, створимо безпечні умови перебування дітей у школі. Будьмо взаємно ввічливими, толерантними, культурними, терпеливими!


Дякуємо за розуміння, допомогу, підтримку та співпрацю!Дирекція школи «Первоцвіт»


З пропозиціями, зауваженнями звертатися до дирекції школи!

Тел. № 222-33-42

e-mail: sc.pervocvit@gmail.com web: www.pervocvit.lviv.ua

Додаток до листа від 14.02.2015 № 1/9-71

Інструктивно-методичний лист щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів


Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжей, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.

Відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 № 389 та зареєстрованої у Міністерстві юстиції України від 4 липня 2003 р. за № 547/7868, на конкурсній основі (співбесіда) організовується прийом до першого класу виключно у спеціалізованих школах (школах-інтернатах).

Під час проведення співбесіди у спеціалізованих школах (школах – інтернатах) забороняється перевірка знань з математики, вмінь з читання і письма та іноземної мови. Співбесіда може мати на меті винятково пересвідчення достатності рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу, наприклад, фонематичний слух.

Результати співбесіди оголошуються не пізніше 5 днів після її проведення. Діти зараховуються до навчального закладу за наказом директора до початку навчального року.

Прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів (у тому числі ліцею, гімназії, колегіуму, колежу, що містить у своїй структурі школу І ступеня), які працюють, (планується організація навчання) за науково-педагогічними проектами, також відбувається на безконкурсній основі. Можливість успішно навчатись за обраною програмою має забезпечуватись не селекцією дітей, а створенням відповідних навчально-виховних умов для всіх дітей, які є учнями даного навчального закладу.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформація про закріплення (чи відсутність закріплення) за певним загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • медична картка встановленого зразка.

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. Також не можуть вимагатися відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють та інша інформація, не передбачена чинним законодавством.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статей 12, 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

Директор департаменту Ю. Г. Кононенко

Згідно Розпорядження Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради від 21.04.2010 року № 200 «Про порядок обліку дітей і підлітків шкільного віку» за загальноосвітньою школою «Первоцвіт» закріплено певну територію обслуговування:

 • Вул. О. Довженка № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
 • Вул. Хуторівка: № 30, 32, 34, 36, 40, 42;
 • Вул. Бережанська.

Директор О.А.Рачкевич

Ласкаво просимо!


Відділ освіти Сихівського районууправління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради   Освітній портал львівщини   Міністерство освіти і науки України   Львівська міська рада   Сайт міста Львова  

ЗШ "Первоцвіт"
Lviv, Ukraine
Тел.:+38 032 222 33 42
©2015